Kontakt

CENTRALA I ADMINISTRACJA

Korzeniew 110
62-831 Korzeniew, Polska

tel. +48 62 767 23 55
fax +48 62 767 23 85

e - mail: biuro@draco-bis.pl

tel. +48 62 767 23 55           biuro@draco-bis.pl

 

  

DZIAŁ HANDLOWY - OBSŁUGA KLIENTA

Renata Jackowska
Specjalista ds. handlowych
tel. +48 62 767 23 85
mobile: +48 607 661 390
e - mail: r.jackowska@draco-bis.pl

 

HIGIENA W PRZEMYŚLE SPOŻYWCZYM

 

HIGIENA W ROLNICTWIE I HODOWLI

 

HIGIENA W GASTRONOMI

Mateusz Turkiewicz
Export Manager
tel.: +48 606 277 136
e - mail: m.turkiewicz@draco-bis.pl 

  Marcin Lewicki
Dyrektor handlowy
tel.: +48 606 767 200
e - mail: m.lewicki@draco-bis.pl
  Arkadiusz Biczysko
Product Manager
tel.: +48 664 033 124
e - mail: a.biczysko@draco-bis.pl
         

HIGIENA INSTYTUCJONALNA

 

CHEMIA SAMOCHODOWA

 

HIGIENA W PRALNICTWIE

Arkadiusz Biczysko
Product Manager
mobile : +48 664 033 124
e - mail: a.biczysko@draco-bis.pl
 

Kamil Stępień
Dyrektor handlowy
mobile : +48 690 593 903
e - mail: k.stepien@draco-bis.pl

Tomasz Sosin
Przedstawiciel terenowy
mobile : +48 694 415 527
e - mail: t.sosin@draco-bis.pl

 

Rafał Wawrzyniak
Dyrektor handlowy
mobile : +48 602 722 386
e - mail: r.wawrzyniak@draco-bis.pl

         

DZIAŁ PRODUKCJI

 

DZIAŁ ZAOPATRZENIA I TRANSPORTU

Renata Szpikowska
Kierownik ds. Produkcji
tel.: +48 62 767 23 55
e - mail: r.szpikowska@draco-bis.pl

  Dariusz Gołdyka
Kierownik ds. Logistyki i Zaopatrzenia
tel.: +48 62 767 23 55
mobile: +48 660 668 732
e - mail: zaopatrzenie@draco-bis.pl