Higienaw przemyśle spożywczym
Gwarancja najwyższego poziomu profesjonalnej Higieny poprzez skuteczność mycia i dezynfekcji w całym procesie produkcyjnym jest dla nas najważniejszym celem. Dokładamy wszelkich starań, aby bogata gama naszych produktów, fachowa wiedza oraz sprawdzone technologie pozwoliły na zapewnienie bezpieczeństwa i higieny we wszystkich krytycznych punktach procesu technologicznego
3
Na stronie:   
HIGIENA
PRZEMYSŁ SPOŻYWCZY

ALKALICZNY PRODUKT
MYJĄCY - KOMPLEKSUJĄCY - SEKWESTRUJĄCY

Produkt płynny o lekkim odczynie alkalicznym, zmiękczający wodę oraz wspomagający mycie butelek, słoików oraz puszek stalowych w autoklawach oraz myjkach tunelowych.

NEUTRALNY PRODUKT
MYJĄCY - ODTŁUSZCZAJĄCY

Produkt neutralny do ręcznego mycia i odtłuszczania drobnego sprzętu, części maszyn oraz wszystkich powierzchni zmywalnych kontaktujących się z żywnością. 

NEUTRALNY PRODUKT MYJĄCY-ODTŁUSZCZAJĄCY

Produkt płynny neutralny do ręcznego mycia i odtłuszczania drobnego sprzętu, części maszyn oraz powierzchni zmywalnych.

MYCIE I ODTŁUSZCZANIE
POWIERZCHNI ZMYWALNYCH

Produkt płynny do ręcznego oraz pianowego mycia i odtłuszczania drobnego sprzętu, części maszyn oraz wszystkich powierzchni zmywalnych.

MYCIE I DEZYNFEKCJA
POWIERZCHNI ZMYWALNYCH

Produkt płynny lekkoalkaliczny o silnych właściwościach myjących, odtłuszczających i dezynfekujących do ręcznego oraz pianowego mycia i dezynfekcji drobnego sprzętu, części maszyn oraz wszystkich powierzchni zmywalnych odpornych na działanie wody i detergentów kontaktujących się z żywnością.

MYCIE I ODTŁUSZCZANIE
POWIERZCHNI ZMYWALNYCH

Proszek z aktywnym tlenem do czyszczenia powierzchni zmywalnych z tworzyw sztucznych, szkła, ceramiki, porcelany, stali nierdzewnej, kamienia oraz plastiku.


ALKALICZNY PRODUKT
MYJĄCY-ODTŁUSZCZAJĄCY-DEZYNFEKUJĄCY

Produkt płynny alkaliczny z chlorem o silnych właściwościach odtłuszczających do ręcznego oraz pianowego mycia, odtłuszczania i dezynfekcji drobnego sprzętu, części maszyn oraz wszystkich powierzchni zmywalnych kontaktujących się z żywnością i odpornych na działanie chloru.

ALKALICZNY PRODUKT
MYJĄCY-ODTŁUSZCZAJĄCY-DEZYNFEKUJĄCY

Produkt płynny alkaliczny z chlorem o właściwościach odtłuszczających do pianowego mycia i dezynfekcji maszyn, urządzeń oraz wszystkich powierzchni zmywalnych odpornych na działanie chloru.

ALKALICZNY PRODUKT 
MYJĄCY-ODTŁUSZCZAJĄCY-DEZYNFEKUJĄCY

Produkt płynny alkaliczny do pianowego mycia i dezynfekcji maszyn, urządzeń oraz wszystkich powierzchni zmywalnych.

ALKALICZNY PRODUKT
MYJĄCY-ODTŁUSZCZAJĄCY

Produkt płynny wysokoalkaliczny o silnych właściwościach odtłuszczających do pianowego mycia i odtłuszczania maszyn, urządzeń oraz wszystkich powierzchni zmywalnych odpornych na działanie wody i detergentów.

WYSOKOALKALICZNY PRODUKT
MYJĄCY-ODTŁUSZCZAJĄCY

Produkt wysokoalkaliczny o wzmocnionych właściwościach odtłuszczających do pianowego i inżektorowego mycia komór i wózków wędzarniczych, pieców konwekcyjno-parowych, piekarniczych, grilli, smażalników, podłóg i ścian.

KWAŚNY PRODUKT
MYJĄCY-ODKAMIENIAJĄCY-NABŁYSZCZAJĄCY

Produkt kwasowy do pianowego mycia maszyn i urządzeń oraz wszystkich powierzchni zmywalnych.