Higienaw przemyśle spożywczym
Gwarancja najwyższego poziomu profesjonalnej Higieny poprzez skuteczność mycia i dezynfekcji w całym procesie produkcyjnym jest dla nas najważniejszym celem. Dokładamy wszelkich starań, aby bogata gama naszych produktów, fachowa wiedza oraz sprawdzone technologie pozwoliły na zapewnienie bezpieczeństwa i higieny we wszystkich krytycznych punktach procesu technologicznego
2
Na stronie:   
HIGIENA
PRZEMYSŁ SPOŻYWCZY

ALKALICZNY PRODUKT
MYJĄCY - ODTŁUSZCZAJĄCY - DEZYNFEKUJĄCY

Produkt płynny alkaliczny z chlorem do mycia i dezynfekcji skrzynek oraz pojemników w tunelowych myjkach automatycznych.

ALKALICZNY PRODUKT
MYJĄCY - ODTŁUSZCZAJĄCY - SEKWESTRUJĄCY

Produkt płynny alkaliczny na bazie krzemianów do mechanicznego mycia i odtłuszczania aluminiowych kiji wędzarniczych, blach i form piekarniczych.

ALKALICZNY PRODUKT
MYJĄCY - ODTŁUSZCZAJĄCY - SEKWESTRUJĄCY

Produkt alkaliczny na bazie wodorotlenku potasu do mycia i odtłuszczania butelek i słoików szklanych w myjkach tunelowych

ALKALICZNY PRODUKT
MYJĄCY - ODTŁUSZCZAJĄCY - DEZYNFEKUJĄCY

Produkt alkaliczny na bazie wodorotlenku potasu z aktywnym chlorem do mycia, odtłuszczania i dezynfekcji maszyn oraz urządzeń masielniczych w tym masielnic pracujących w trybie ciągłym. 

KWAŚNY PRODUKT
MYJĄCY

Produkt kwasowy na bazie kwasu fosforowego i azotowego do mycia i odkamieniania form serowarskich oraz twarożkarskich w myjkach tunelowych. 

KWAŚNY PRODUKT
MYJĄCY - ODKAMIENIAJĄCY

Produkt płynny kwasowy do mycia i odkamieniania rurociągów, maszyn i urządzeń w obiegach zamkniętych, myjek tunelowych, zakraplaczy, obiegów wodnych.

KWAŚNY PRODUKT
MYJĄCY

Produkt płynny kwasowy na bazie mieszaniny kwasu fosforowego i azotowego do mycia i odkamieniania form serowarskich oraz twarożkarskich w myjkach tunelowych.

KWAŚNY PRODUKT
MYJĄCY

Produkt płynny kwasowy na bazie kwasu fosforowego oraz związków powierzchniowo czynnych do mycia i odkamieniania form serowarskich oraz twarożkarskich w myjkach tunelowych.

KWAŚNY PRODUKT
MYJĄCY - DEZYNFEKUJĄCY

Produkt płynny kwasowy do mycia i dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością typu: formy serowarskie i twarożkarskie, zbiorniki, pasteryzatory, rurociągi, sterylizatory, wyparki, separatory, cysterny, butelki, zbiorniki farmaceutyczne, leżakownie, inne maszyny i urządzenia do zastosowania w przemyśle spożywczym w szczególności w mleczarstwie, przetwórstwie mięsnym i drobiarskim, napojowym, browarach, kuchniach zbiorowego żywienia.

KWAŚNY PRODUKT
MYJĄCY

Produkt kwasowy na bazie kwasu amidosulfonowego do mycia i odkamieniania form twarożkarskich w myjkach tunelowych. 

KWAŚNY PRODUKT
MYJĄCY

Produkt kwasowy na bazie mieszaniny kwasu metasulfonowego z aktywnym tlenem do mycia i odkamieniania form twarożkarskich w myjkach tunelowych. 

KWAŚNY PRODUKT
MYJĄCY

Produkt kwasowy na bazie mieszaniny kwasów metasulfonowego oraz cytrynowego do mycia i odkamieniania form twarożkarskich w myjkach tunelowych.